Bizi Arayın (0546) 665 88 62

bisiklet nasıl yapılır

Bilgiç Bisiklet

Bilgiç Bisiklet iki nesildir Ankara'da bisiklet sektöründe hizmet vermketedir. Edindiğimiz tecrübe ve yenilikçi bakış açımızla tüketici odaklı yaklaşımımız ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için tüm üretim ve hizmet süreçlerimizi geliştiriyor; ürün çeşitliliğimiz, kalite anlayışımız ve uygun fiyat politikamızdan ödün vermeden çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliğini satış sonrası hizmetlerimiz ve kalite kontrol sürecimiz ile destekliyoruz.

Müşterilerimizin talepleri ve hedeflerimiz bizi devamlı olarak yeniliklere, fikirlere doğru yürütmeye sevk eder. Tutkumuzun parçası olun. Bisiklet Bir Tutkudur!

Hakkımızda

Yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan Bilgiç Bisiklet ve Motorsiklet sizlere en iyi şekilde güler yüzlü hizmet vermenin gurunu yaşamaktadır.

Kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımız ile birleştirerek en iyi hizmeti vermek bizim ortak amaç ve gayesidir. Değişen teknolojiyi takip ederek, yenilikçi ürün ve estetik görünüm odaklı çözümleri ortaya koymaktayız.

Kaliteyi ana prensip olarak seçmiş olan Bilgiç Bisiklet ve Motorsiklet çalışma ortamında yüksek kaliteye sahip malzemeleri kullanmayı ilke edinmiştir.

Çalıştığımız Markalar